شرکت ره‌آورد

اساسنامه شرکت

انجام کلیه امور مهندسی، خدماتی، پیمانکاری، معماری، طراحی و اجرای کلیه پروژه‌های شهری، معماری و دکوراسیون داخلی، نما، ایجاد و نگهداری فضای سبز، مبلمان شهری، ابنیه، مرمت و بازسازی بافتهای فرسوده، راهسازی، شهرسازی، خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی، اخذ وام و تسهیلات بانکی به صورت ارزی و ریالی، اخذ و اعطای نمایندگی و ایجاد شعب در داخل و خارج از کشور، شرکت در نمایشگاهها و همایش‌ها و سمینارها و کنفراس‌ها در داخل و خارج از کشور.

خطی مشی و اصول حرفه‌ای ره‌آورد عبارت است از:

– پایداری ارتباط تنگانگ دائمی با مجامع حرفه‌ای و پایش مداوم مدیریت دانش و دانایی به‌منظور حفظ و ارتقاء دانش حرفه‌ای در سطح شرکت.

– بهره‌گیری از نیروی انسانی خلاق و هوشمند، متخصص و متعهد که ذات و جوهره خود را با کار گروهی، نوآوری و خرد جمعی تعریف کرده است.

– تعامل زنده و پویا با کارفرمایان به‌منظور شناخت دقیق ابعاد، عمق و دامنه موضوع پروژه‌ها و فراهم آوردن زمینه‌ها و بسترهای مناسب و کارآمد درک و فهم متقابل از آن‌ها.

– کوشش بی‌وقفه در ارتقاء حس مسئولیت و درک تعهدات اجتماعی در رویارویی با کار و حرفه به‌عنوان یک فرهنگ سازمانی نهادینه شده در شرکت.

– هم‌سویی و هم‌راهی با آخرین دستاوردهای تکنولوژی جهانی و به‌کارگیری ابزار، ملزومات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هم‌سطح و هم‌تراز حرفه و تخصص در سطح ملی و جهانی.

– توسعه پایدار و اهمیت ویژه نقش و جایگاه آن در برقراری انسجام و کارآمدی میان انسان، محیط و فعالیت به منزله مقوله‌ای بنیادین و به‌صورتی کاربردی و عملی در سرلوحه تمامی پروژه‌های توسعه و عمران ره‌آورد قرار دارد.

– ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف شهرسازی، طراحی شهری، معماری، محیط زیست، فضای سبز و … با حداکثر کیفیت علمی و فنی ممکن.


History

Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

  • ۲۰۱۶ – Moves its headquarters to a new building
  • ۲۰۱۴ – Porto creates its new brand
  • ۲۰۰۶ – Porto opens it doors in London
  • ۲۰۰۳ – Inauguration of the new office
  • ۲۰۰۱ – Porto goes into business

رسالت و مأموریت

ره‌آورد شهر کارا با به‌کارگیری حرفه‌مندان متعهد و دغدغه‌مند در حوزه‌ی شهرسازی و معماری در صدد است تا از منظر حرفه‌ای و به‌عنوان یک کنش‌گر فعال، نقشی بی‌بدیل در تحولات توسعه شهری با تمرکز بر توسعه‌ی انسانی پایدار داشته باشد. در این میان تمرکز سازمان بیشتر بر روی بافت‌های کهن، تاریخی، واجد ارزش و سکونتگاه‌های ناکارآمد است که از چرخه‌ی توسعه عقب مانده‌اند.

اهداف و چشم‌انداز

ره‌آورد شهر کارا به‌عنوان شرکتی نوپا در حوزه‌ی شهرسازی و معماری با اهداف و راهبردهايي مشخص فعاليت نموده است. توجه به الزامات برنامه‏سازی، سياست‏گذاری در رشد و توسعه دروني و بيروني شرکت به‌عنوان يک نهاد توسعه‏گر دانش‏بنيان و توجه به ارتقاء کيفي مستمر در مقاطع زماني کوتاه، ميانه و بلند مدت از اهـداف و مأموريت‏هاي اصلـي شرکت است.

مدیران ارشد شرکت

سولماز شمشیری
سولماز شمشیری - مدیرعامل

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

معین شمشیری - رئیس هیئت مدیره

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.


کارفرمایان